Obchodní podmínky

Tyto Obchodní podmínky stanoví práva a povinnosti smluvních stran v souvislosti s využíváním těchto webových stránek.

1. Ceny

Ceny platí do vydání aktualizovaného ceníku.

2. Dodání přímo k Vám domů

Zásilky jsou zasílány na dobírku prostřednictvím České Pošty do 14 dnů od přijetí Vaší objednávky.

3. Vrácení zboží a reklamace

Objednanou zásilku můžete bez jakýchkoliv sankcí vrátit do 14 dnů od jejího převzetí. Po obdržení zásilky jí prohlédněte a ujistěte se, že kvantitativně a kvalitativně odpovídá objednanému produktu. Případné poškození, nebo neúplnost zásilky musíte neprodleně oznámit. Kontakt bude uveden v dopise, který obdržíte v zásilce.

4. Garance vrácení peněz

Garance se vztahuje pouze na nové zákazníky a jejich první objednávku - osobu/domácnost/rodinu. Pokud nám vrátíte všechna prázdná, nebo plná, nebo kombinaci obou balení od 2 ks detoxikačních náplastí z Vaší zásilky (na naši zasílací adresu), vrátíme Vám peníze v plné výši a to do 30 pracovních dnů od data doručení Vaší zásilky na naší adresu. Na uplatnění žádosti o vrácení peněz máte lhůtu 60 dnů, a to od doby, kdy Vám byla zásilka doručena. Výplata je možná pouze převodem na Váš bankovní účet (výplata poštovní poukázkou není možná). Na zásilce od Vás musí být zřetelně červeně napsáno velkým písmem BMG a pod tímto označením musí být červeně a zřetelně uveden Váš kód zásilky. Tyto údaje musí být v červeném rámečku o rozměru min. 7 x 7 cm. Toto je nutné pro jasnou identifikaci zásilky. V žádném případě nesmí být zaslány zpět Vámi již aplikované, použité detoxikační náplasti.

5. Zasílací adresa

Kontaktujte zákaznický servis.

6. Osobní údaje

Proto, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby uchováváme jméno, adresu, telefon a email, které nám udáte. Veškeré osobní údaje budou uchovávány a zpracovány v souladu s platnými zákony. Osobní údaje získávané za účelem nabídky obchodu a služeb se předávají ke zpracování dalším společnostem. Vaše osobní údaje nebudou předávány jiným subjektům pro marketingové ani reklamní účely.

7. Přepravní a distribuční společnost

Dodavatel, nebo firma ustanovená pro danou zemi dodavatelem.

8. Prodej výrobků popsaných na těchto webových stránkách

a) Po potvrzení přijetí objednávky dochází k uzavření smlouvy o prodeji zboží mezi spotřebitelem a dodavatelem.
b) Zboží, které si spotřebitel objednává u dodavatele, bude doručeno prostřednictvím přepravní a distribuční společnosti Českou poštou na dobírku.
c) Dodavatel si vyhrazuje právo odmítnout objednávku bez stanovené příčiny.

9. Upozornění

Produkt nabízený na těchto webových stránkách není léčivým přípravkem. Tento produkt není určen k stanovení diagnózy, léčbě, nebo k prevenci jakéhokoliv onemocnění. V případě zdravotních potíží je třeba se obrátit na lékaře.

10. Ostatní ujednání

Prodej v rámci EU je realizován z konsignačního sladu v Polsku, dle platných zákonů. Veškeré právní úkony, nebo jiné právní vztahy s dodavatelem se řídí právem státu, ve kterém má dodavatel sídlo s vyloučením mezinárodního obchodního práva. Pokud nebudou splněny všechny podmínky uvedené v části "Garanace vrácení peněz", těchto obchodních podmínek, prodejce si vyhrazje právo Váš požadavek nepřijmout. Pokud zašlete zpět v rámci "požadavku garance vrácení peněz" neúplný počet obalů od detoxikačních náplastí (povolená tolerance 1 obal), můžete požádat o zaslání Vámi zaslané zásilky zpět, v tomto případě bude účtováno poštovné a balné ve výši 150 Kč. Veškeré objednávky mohou uskutečnit pouze osoby starší 18 let bydlící v ČR. Tato nabídka není nabídkou obchodního typu, je pozvánkou k podání nabídky spotřebitelem. Podání objednávky znamená souhlas se všemi ustanoveními těchto obchodních podmínek. Objednávku lze zrušit do 7 hodin od jejího odeslání.

11. Změny obchodních podmínek

Vyhrazujeme si právo kdykoliv tyto obchodní podmínky změnit, toto právo však nesmí ovlivnit stávající obchodní podmínky přijaté kupujícím okamžikem provedení objednávky. Pravidelně prosím kontrolujte část Obchodní podmínky na našich internetových stránkách.

12. Majitel těchto webových stránek a dodavatel

Majitelem těchto webových stránek a dodavatelem je ACTIVE BODY LLC se sídlem v: 8040 EXCELSIOR DR., SUITE 200, MADISON , WI 53717, USA

13. Obsah stránek

Je zakázáno kopírovat obsah, data, fotografie, nebo obrázky těchto webových stránek.